تبلیغات
football&android - دفاع باشگاه بارسلونا از مشروعیت قرارداد نیمار
باشگاه بارسلونا اعلام کرد که مبلغ 13.5 میلیون یورو پرداختی، صرفاً جنبه احتیاطی داشته و باشگاه انتظار دارد پس از طی مراحل قانونی، این مبلغ بازپرداخت شود.

ریاست باشگاه بارسلونا جوزپ ماریا باراتومئو، نائب رئیسان باشگاه خاویر فائوس و مانوئل آرویو به همراه یوری کالسامیلیا هماهنگ کننده تیم حقوقی باشگاه، روز یکشنبه در یک نشست مطبوعاتی شرکت کردند تا به سوالات پیرامون قرارداد نیمار و 13.5 میلیون یوروئی که صرفا جهت پوشش دادن تفاسیر غلط احتمالی که در همه قراردادها پیش می آید، به مقامات مالیاتی دولت اسپانیا پرداخت کرده اند، پاسخ دهند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

باراتومئو و فائوس در این نشست بیان کردند که در سراسر این فرایند از مشاور حقوقی باشگاه و وکلای خارجی، مشورت گرفته اند. فائوس نایب رئیس حقوقی باشگاه درباره این مساله گفت: «پرداخت این مبلغ صرفاً جنبه احتیاطی داشته و توسط مشاوران باشگاه به ما توصیه شد». جوزف باراتومئو ریاست باشگاه نیز عنوان کرد: «فرایند امضای قرارداد نیمار کاملاً قانونی انجام شده است. ما در طول این فرایند، دائما از بهترین وکلای خود مشاوره می گرفتیم، همواره به تعهدات مالی خود پایبند بوده ایم و اکنون نیز هیچ بدهی نسبت به اداره مالیات نداریم».

[ یکشنبه 11 اسفند 1392 ] [ 05:39 ب.ظ ] [ amirhoseyn amiri ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
1- 2- 3- 4-
کسب درآمد پاپ آپ
5- 6-http://popup92.ir/index.php?module=register&ref=949 7-

کد حرکت متن دنبال موس