تبلیغات
football&android - تاتا مارتینو: «سرنوشت لالیگا در دستان خود ماست»
خراردو مارتینو سرمربی تیم بارسلونا در نشست مطبوعاتی دیدار با آلمریا عنوان کرد که بارسلونا برای قهرمانی در لالیگا باید در همه بازی های آینده خود به پیروزی برسد.

خراردو تاتا مارتینو، روز شنبه در یک نشست خبری شرکت کرد و به صحبت در رابطه با بازی یکشنبه مقابل آلمریا در ورزشگاه نیوکمپ پرداخت. او درباره شکست هفته قبل بارسلونا مقابل سوسیه داد عنوان کرد: «شکست در ورزشگاه آنوئتا باعث خواهد شد که فشار بیشتری در بازی مقابل آلمریا بر ما وارد شود. هفته بدی را پشت سر گذاشتیم؛ درست همانند مواقعی که یک تیم نتیجه بدی کسب می کند». وقتی در جریان این نشست از او خواسته شد تا در مورد انتقاداتی که پس از شکست در آنوئتا از وی شد صحبت کند، او اینگونه پاسخ داد: «من هیچگاه در مورد ستایش ها و یا انتقادات قضاوت نمی کنم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

سرنوشت لالیگا در دستان ماست

مارتینو کاملا اطمینان دارد که تیم می تواند در لالیگا به قهرمانی برسد: «سرنوشت لالیگا هنوز هم در دستان ماست ولی باید در همه بازی های باقی مانده خود به پیروزی برسیم. مسلم است که هر چه بهتر بازی کنیم، شانس بیشتری برای کسب پیروزی در اختیار داریم. هم بازیکنان و هم اعضای کادر فنی بسیار انتقاد پذیر هستند و به همین دلیل اطمینان دارم که بازگشت باشکوهی خواهیم داشت».

[ یکشنبه 11 اسفند 1392 ] [ 05:41 ب.ظ ] [ amirhoseyn amiri ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
1- 2- 3- 4-
کسب درآمد پاپ آپ
5- 6-http://popup92.ir/index.php?module=register&ref=949 7-

کد حرکت متن دنبال موس